Jeemzz ble med i FaZe Clan av PUBG

Nordamerikansk cybersportCybersportsorganisasjonen FaZe Clan har kunngjort en styrking avhar kunngjort at de har styrket sin spillerliste i PUBGPUBG-disiplinen ved å signere Jeemzz. Den 26 år gamle nordmannen er tidligere Team Liquid-spiller.Den 26 år gamle nordmannen er en tidligere Team Liquid-spiller, men bletvunget til å avsluttesesongen med OVERPEEKERS.

Vi presenterer det nye medlemmet av vårav vår profesjonelle PUBG-stall. Velkommen til laget, Jeemzz.

Jeemzzzz har tilbrakt over firefire år i Team Liquid. Her har den 26 år gamle nordmannenden 26 år gamle norske spilleren vant PUBG Global Invitational 2018 - Europe, StarSeries & i-League PUBG Season 2 og PUBG Europe League 2019 - Kick-off Cup, i tillegg til å vinne tre FACE-troféer.nkludert blant de tre beste på FACEIT Global Summit: PUBG Classic, PUBG Europe League 2019 - Phase 2, PUBG Global Invitational 2018 - TPP, PUBG Global Invitational 2018 - FPP, PUBG Continental Series 2: Europe, PUBG Continental Series 3: Europe og PUBG Continental Series 4: Europe.

Men etter klubbens avgang har Jeemzz, sammen medJeemzz, sammen med andre medlemmer av den pro-dominerende troppen.andre medlemmer av troppen fortsattefortsatte å opptre under merkelappen OVERPEEKERS. Spesielt klarte hanspesielt klarte han å ta femteplassen i PUBG-turneringenfemteplassen i PUBG Global Championship 2022, og dermed grsmekket igjen dørendøren før den endeligeendelige oppløsningenlagets eventuelle oppløsning.

Som en påminnelse kan vi nevne at den nordamerikanske organisasjonenorganisasjonen var blant partnerne blant partnerne for den kommendekommende sesongen, noe som gjør det mulig forFaZe Clan å konkurrere på høyeste nivå.på høyeste nivåneste sesong. Dette er det første tilskuddettil klubbens spillerstall, som i januarsom i januar tok farvel medI januar sa klubben farvel til Aitzy, D1gg3r1 og trener Didz.

Den fornyede lagoppstillingenav FaZe Clan i PUBG-disiplinen: